074-766-14-38
הזמנת נסיעה ופרטים נוספים

הסעות VIP


מלאו פרטים
לשיחת יעוץ ראשונה 
חינם!

במידה ואתם מארחים אורחים חשובים במיוחד מחו"ל או במידה ואתם מעוניינים לקיים טיול מאורגן לכם ולקרובים שלכם וליהנות משפע של פינוקים לאורך כל הדרך, הסעות יוקרה הן בדיוק מה שאתם צריכים ומחפשים. הסעות VIP מקבלות תהודה בשנים האחרונות הודות לריבוי האנשים המעוניינים לשלב בנסיעותיהם אלמנטים יוקרתיים ומפנקים כאחד.

לצד השימוש ברכבי יוקרה מעמידה לרשותכם ש.ט.ס תעבורה, מספר אלמנטים ההופכים את חווית שירותי הסעות היוקרה לחוויה ייחודית ומפנקת כאחד. לרוב משתמשים בשירותים אלו, שגרירים ממדינות שונות,אורחים חשובים מאוד של אנשי עסקים בכירים ותיירים אמידים במיוחד. אך השירות פתוח וזמין לכל אחד ואחת מכם הרוצה לטעום את חווית הסעות ה-VIP בעצמו.
איתך בכל מצב...

ש.ט.ס תעבורה מעמידה לרשותכם שירות אישי ואיכותי 24 שעות ביממה, רכבים מפוארים במיוחד לכל מטרה וכמובן ליווי אישי לאורך כל הדרך בכל דרך. חברת הסעות המעידה אפשרות לסוג כזה של שירות חייבת להיות חברת הסעות סופר מקצועית ואמינה ששירות ואיכות עומדים בראש מעייניה לאורך כל הדרך. הסעות VIP מיועדות גם לחברות הפקה ואמרגנים הרוצים להעניק לאמני -טיפוחם את הטוב ביותר בדרך אל ההופעה ובחזרה אליה. חברת הסעות איכותית תעמוד בכל דרישה כזו או אחרת מצד האמן ותפסק לו מבוקשו על הצד הטוב ביותר.

נהגי השירות היוקרתי הזה הינם נהגים מקצועיים הלבושים בקפידה ומעניקים שירות אישי מלווה לאורך כל הדרך. נהגים אלו עוברים קורסים והשתלמויות שונות המעניקות להם את הזכות להעניק שירות הסעות VIP יוקרתי לאח"מים. היוקרה של הרכבים לצד אנשי מקצוע איכותיים ביותר הופכים את ההסעה היוקרתית שלכם לחוויה מפנקת בכל דרך,לאורך כל הדרך!
 

הסעות יוקרה זה קודם כל שירות מכל הלב...
כמו כל הסעה מטעם חברת הסעות גם הסעות היוקרה הן בראש ובראשונה עניין של שירות מכל הלב. על פי דרישות המזמין עומדים לרשותו מערך שלם של אנשי מקצוע שיטפלו בו בצורה ההולמת ביותר בכל שלב של ההסעה. חברות הסעה מקצועיות יודעות לטפל בכל בעיה וליקוי הנגרם מכל סיבה בזמן אמת ולהעניק לנוסעים את השירות המקצועי,האיכותי והמתקדם ביותר.

הסעה יוקרתית מתחילה בדרישות הלקוח ומסתיימת בסיפוק מלא של רצונו האישי לאורך כל הדרך. שירותי הסעות VIP כמו כל שירות הסעות לאירועים אחר יש לשכור אצל המומחים והטובים ביותר ולא להתפשר.

ש.ט.ס תעבורה מתמחה בנתינת שירותי הסעה לאומנים ואורחים מהדרגה הגבוה ביותר.

הניסיון רב השנים יחד עם נהגים מובחרים, דייקנות ללא פשרות וכלי רכבים חדשים ומפוארים מהווים את החבילה המושלמת עבור האורחים החשובים לכם אנו הרושם הראשון שיקבל כאשר יגיע לארץ והאחרון להיפרד ממנו.

מדוע ש.ט.ס?
היחודיות שלנו נובעת מהיותינו חברה בלתי מתפשרות המתבטאת בתחומים הבאים:
  • צי כלי הרכב היחודי שלנו כולל רכבי שטח יוקרתים ורכבי וואן לימוזי נהגים עתירי נסיון, דוברי מגוון שפות כגון: אנגלית,צרפתית ורוסית
  • החברה מעסיקה מורי דרך מנוסים בכול השפות (כולל סינית) המלווים את אורחינו לכול אזורי הארץ
  • אפשרות לרכב צמוד עם נהג אישי ומורה דרך לתקופה של מספר ימים
בין האישים הנהנו משירותינו: ראש עריית ניו יורק בעבר רודלף גוליאני,מר אלחנדרו טולדו (נשיא פרו),מדונה, פול אוסטר,הווארד סטרינגר (נשיא סוני העולמית), נגן הצ'לו יו יו מה ועוד רבים וטובים.
 

שטס תעבורה - 074-766-14-38