074-766-14-38
הזמנת נסיעה ופרטים נוספים

שירותי החברה


בטיחות בדרכים ונהגים מתאימים:
בבחירת חברת הסעות יש לשים לב לכמה מדדים חשובים. ראשית כל, יש לשים לב לתחום הבטיחות. הנסיעה בכבישים היא אינה משחק ילדים, וכאשר עולים לכביש יש לעשות זאת יחד עם נהג שראוי לסמוך עליו. כדי להיות בטוחים שנהג חברת הסעות הוא נהג שאפשר לסמוך עליו, ושהוא נוהג בצורה בטוחה, יש לבחור חברת הסעות אשר מקפידה על איכות הנהיגה של הנהגים, על ידי בחירת נהגים ללא עבר בעייתי בתחום עבירות התנועה, ועל ידי סידור עבודה המאפשר לנהג מנוחה וריענון לאור היום, והקפדה על מספר שעות עבודה מוגבל ביום על פי החוק.
 
בטיחות ותקינות כלי הרכב:
בנוסף לנהיגה הבטוחה המתבצעת על ידי הנהג, ישנו פן נוסף הקשור לבטיחות הנסיעה, המדובר הוא בתקינות הרכבים. חברת הסעות בטוחה ומקצועית מטפלת ובודקת את תקינות רכבי ההסעות אשר ברשותה, מעת לעת על פי לוח זמנים קבוע ובהתאם לצורך. בנוסף לבטיחות הרכבים והתאמתם לנסיעה על הכביש, רכבי חברת הסעות צריכים לספק חוויית נסיעה נעימה עבור הנוסעים, באמצעות שימוש בכלי רכב נקיים, מסודרים וממוזגים.
  
אמינות ודיוק:
חברת הסעות צריכה לספק קודם כל את האפשרות לשוב הביתה בשלום, אך זהו אינו המדד היחיד ליצירת חברת הסעות מנצחת. חברת הסעות מנצחת צריכה להיות אמינה ולעמוד בזמנים על פי הסיכום עם הלקוח. חברת הסעות נותנת שירות ללקוחותיה, והשירות צריך להיות טוב ומקצועי, ולכלול גם את איכות השירות, ואת האפשרות להגיע בזמן לכל מקום. איכות הדיוק של חברת ההסעות זהו מדד חשוב ומרכזי בבחירת חברת ההסעות המתאימה והמומלצת.
חברת ש.ט.ס ישראל מספקת את השירותים להלן:
  1. שירותי הסעות לאחמי"ם - רכבים מפוארים בצירוף נהגים דוברי שפות זרות ומורי דרך.
  2. שירותי הסעות לנכים - רכבים הכוללים מעלונים וכן מלווים לאנשים וילדים בעלי צרכים מיוחדים
  3. שירותי הסעות לעובדים - נסעות עובדים באופן קבוע למקום עבודתם וחבחזרה ושירותי ייעוץ לבניית קווי הסעה לעובדים.
  4. שירותי הסעות אומנים - הכוללים שירותי סבלות וכן טיפול בציוד ובכלים מיוחדים תוך שמירה על דיסקרטיות ומקצועיות.
  5. שירותי הסעה מנתב"ג לנתב"ג - איסוף לשדה התעופה בן גוריון וממנו וכן איסוף אורחים זרים למחוז חפצם וטיפול בנושא הצ'ק אין במלון.
 

שטס תעבורה - 074-766-14-38